Державне підприємство спеціального зв'язку
Київ пл. Вокзальна, 3

Збройне супроводження

Воєнізована охорона Державного підприємства спеціального зв’язку надає охоронні послуги згідно ліцензії МВС України серія АГ №505458 від 02.03.2011 року по всій території України.

Для підготовки за професією "5169, охоронник " Державне підприємство спеціального зв’язку має Ліцензію МОН України Серія АЕ № 270032 від 14.04.2013 року.

Правила прийому до навчального центру.

Послуги ВОХОР у м. Києві та Київській області надаються Державним підприємством спеціального зв’язку (у робочі дні 08.00-17.00, тел. 044-244-06-84), по території України - обласними вузлами спеціального зв`язку в усіх обласних центрах України.

ВОХОР забезпечує:
- цілодобову озброєну охорону об’єктів різних категорій складності за їх класифікацією;
- цілодобово встановлений на об’єкті пропускний режим;
- контроль систем спостереження і сигналізації;
- конфіденційність інформації про об’єкти, що охороняються;
- юридичні консультації з питань охорони.

КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ

Державного підприємства спеціального зв’язку по наданню послуг з охорони

Державне підприємство спеціального зв’язку (далі - ДПСЗ) послуги з охорони надає силами воєнізованої охорони (далі - ВОХОР). Більш ніж за 75 річчя свого існування ВОХОР має великий досвід по наданню охоронних послуг, підприємствам, установам та організаціям державної та інших форм власності.

За цей час ВОХОР зарекомендувала себе, як надійна та кваліфікована охоронна структура, яка охороняла об’єкти ПАТ "Укртелеком", Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення, Державного підприємства "Український державний центр радіочастот", Українського державного підприємства поштового зв’язку "Укрпошта", Державного підприємства по розповсюдженню періодичних видань "Преса", Казенного підприємства "Укрспецзв’язок" та інших.

Право на здійснення охоронної діяльності підтверджено ліцензією МВС України серії АГ № 505458 від 02.03.2011 по наданню послуг з охорони власності та громадян.

Підбір персоналу охорони здійснюється відповідно до пункту 1 статті 11 Закону України "Про охоронну діяльність". Охоронники мають підтверджуючі документи уповноважених органів, що вони:

не перебувають на обліку в органах охорони здоров'я з приводу психічної хвороби, алкоголізму чи наркоманії;

не мають непогашеної чи не знятої судимості за скоєння умисних злочинів та не мають обмежень, встановлених судом щодо покладених на них функціональних обов’язків;

зареєстровані за місцем проживання в установленому законодавством порядку.

Підрозділи ВОХОР діють в місті Києві та в усіх обласних центрах України.

Основним своїм завданням вважаємо за будь-яких умов недопущення несанкціонованих проникнень сторонніх осіб в приміщення, будівлі, на територію об'єктів охорони, забезпечення цілісності та схоронності майна.

ДПСЗ має підготовлений штат співробітників, переважну їх більшість складають колишні військовослужбовці Збройних сил України, МВС та СБУ. Великий практичний досвід, належна спеціальна і професійна підготовка працівників є запорукою того, що послуги з охорони надаються на високому професійному рівні і в суворій відповідності до договірних умов.

Працівники ВОХОР мають кваліфікацію за професією "охоронник 1 розряду", "охоронник 2 розряду","охоронник 3 розряду".

Підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації працівників ВОХОР за професією "охоронник" здійснюється в навчальному центрі ДПСЗ, відповідно до Ліцензії Міністерства освіти і науки України від 10.04.2013 серія АЕ № 270032.

Працівники ВОХОР можуть озброюватися вогнепальною, газовою та пневматичною зброєю, спеціальними засобами та мають необхідні дозволи на право зберігання та їх носіння.

Охоронники забезпечені формою одягу встановленого зразка.

Напрямки надання послуг:

1. Здійснення контрольно-пропускного режиму на об’єктах охорони.

2.Здійснення пропускного режиму по контролю за виїздом (в’їздом) транспортних засобів.

3. Здійснення фізичної охорони об’єктів стаціонарними та обхідними постами.

4. Охорона вантажів під час їх перевезення.

При отриманні пропозицій по наданню послуг з охорони Вашого об'єкту, представниками ДПСЗ проводиться обстеження технічної укріпленості об’єкта, в ході якого:

обстежується територія об'єкту, розміщення будівель, складських та допоміжних приміщень з товарно-матеріальними цінностями, а також прилегла територія та стан огорожі;

визначається наявність та стан засобів охорони;

надаються пропозиції щодо кількості,  виду постів та головних завдань охорони;

по узгодженню сторін затверджується дислокація, розробляється схема охорони об'єкту, визначаються маршрути безпечного руху охоронників кожного поста та їх функціональні обов'язки.

За результати обстеження технічної укріпленості об’єктів складається акт.

Основні документи, які необхідні для укладання договору розміщені на веб-сайті ДПСЗ - сторінка "охоронні послуги" (www.dpsz.ua) та підтримуються в актуальному стані.

Майнова відповідальність суб'єкта охоронної діяльності визначається при укладенні договору відповідно до вимог Цивільного Кодексу.

Тривалість охорони об’єкта узгоджується з керівником об’єкта охорони та може складати від 10 до 24 годин.

ПАКЕТИ НАДАННЯ ПОСЛУГ:

преміум - цілодобова охорона зі зброєю, стандарт - цілодобова охорона із спеціальними засобами, базова - без зброї.

ВАРТІСТЬ ЗА 1 ГОДИНУ ОХОРОНИ ОБ’ЄКТА ДОГОВІРНА.

ЗАВЖДИ ДО ВАШИХ ПОСЛУГ.

З ПОВАГОЮ

ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ’ЯЗКУ