Державне підприємство спеціального зв'язку
Київ пл. Вокзальна, 3

Збройне супроводження та охорона об'єктів

Окремим напрямком діяльності підприємства є надання послуг з охорони власності і громадян, а також здійснення озброєного супроводу цінних вантажів. Право на надання таких послуг закріплено на підставі отриманої Ліцензії АГ № 505458 Міністерства внутрішніх справ України.

Підбір персоналу охорони здійснюється відповідно до пункту 1 статті 11 Закону України "Про охоронну діяльність". Охоронники мають підтверджуючі документи уповноважених органів, що вони:

 • не перебувають на обліку в органах охорони здоров'я з приводу психічної хвороби, алкоголізму чи наркоманії;
 • не мають непогашеної чи не знятої судимості за скоєння умисних злочинів та не мають обмежень, встановлених судом щодо покладених на них функціональних обов’язків;
 • зареєстровані за місцем проживання в установленому законодавством порядку.

ДПСЗ має підготовлений штат працівників, переважну їх більшість складають колишні військовослужбовці Збройних сил України та МВС. Великий практичний досвід, належна спеціальна і професійна підготовка працівників є запорукою того, що послуги з охорони надаються на високому професійному рівні і в суворій відповідності до договірних умов.

Згідно наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України від 24.10.2013 № 619, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13.11.2013 за № 1938/24470 "Про затвердження Інструкції про порядок придбання, зберігання, обліку, перевезення і використання зброї та боєприпасів до неї на державних підприємствах, що належать до сфери управління Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України" працівники ДПСЗ озброюються відомчою вогнепальною зброєю та мають необхідні дозволи на носіння, зберігання відомчої вогнепальної зброї та боєприпасів до неї під час виконання службових обов'язків.

Працівники охорони мають кваліфікацію за професією "Охоронник 1 розряду", "Охоронник 2 розряду", "Охоронник 3 розряду".

Підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації працівників ДПСЗ за професією "охоронник" здійснюється в навчальному центрі ДПСЗ, відповідно до Ліцензії Міністерства освіти і науки України від 10.04.2013 серія АЕ № 270032 (безстроковою).

Охоронники забезпечені формою одягу встановленого зразка.

Напрямки надання послуг:

 1. Здійснення фізичної охорони об’єктів стаціонарними та обхідними постами.
 2. Здійснення контрольно-пропускного режиму на об’єктах охорони.
 3. Здійснення пропускного режиму по контролю за виїздом (в’їздом) транспортних засобів.
 4. Охорона та озброєний супровід вантажів під час їх перевезення.
 5. Консультаційні послуги з питань безпеки.
 6. Перевезення та/або супровід грошових коштів та цінностей.
 7. Перевезення, супровід вогнепальної зброї усіх видів і боєприпасів до неї, вибухових, легкозаймистих або інших небезпечних речовини.
 8. Перевезення, супровід наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів, що підлягають спеціальному контролю відповідно до законодавства.
 9. Перевезення, супровід токсичних та радіоактивних речовин, ртуті, кислот, отруйних, їдких речовин й т.і..
 10. Організація охорони та забезпечення взаємодії з групами реагування для організацій та об’єктів відповідної категорійності (банків, фінансових та державних установ, підприємств, підпорядкованих МО, МНС, МВС і т.п.).
 11. Послуги по охороні VIP-персон, та членів їх сімей та т.і..
 12. Надання освітніх послуг з професійно-технічного навчання з підготовки охоронників першого, другого та третього розряду.

При отриманні пропозицій по наданню послуг з охорони Вашого об'єкту, представниками ДПСЗ проводиться обстеження технічної укріпленості об’єкта, в ході якого:

 • обстежується територія об'єкту, розміщення будівель, складських та допоміжних приміщень з товарно-матеріальними цінностями, а також прилегла територія та стан огорожі;
 • визначається наявність та стан засобів охорони;
 • надаються пропозиції щодо кількості, виду постів та головних завдань охорони;
 • по узгодженню сторін затверджується дислокація, розробляється схема охорони об'єкту, визначаються маршрути безпечного руху охоронників кожного поста та їх функціональні обов'язки.

За результатами обстеження технічної укріпленості об’єктів складається акт.

Майнова відповідальність суб'єкта охоронної діяльності визначається при укладенні договору відповідно до вимог Цивільного Кодексу.

Тривалість охорони об’єкта узгоджується з керівником об’єкта охорони та може складати від 10 до 24 годин на добу.

Наші переваги:

 • вдале територіальне розташування: центральний офіс ДПСЗ розташований поряд з головним транспортно-логістичним центром м. Києва – Центральним залізничним вокзалом;
 • наявність розгалуженої мережі (в кожному обласному центрі України) філій підприємства;
 • наявність власного парку сучасного автотранспорту, який нараховує, з урахуванням філій, понад 200 одиниць;
 • наявність законодавчо закріпленої автоматичної та напівавтоматичної вогнепальної зброї;
 • можливість надання освітніх послуг з професійно-технічного навчання з підготовки охоронників першого, другого та третього розряду;
 • ціни на послуги формуються індивідуально, враховуючі кількість та ступінь укріпленості об’єктів замо¬вника, категорію склад¬ності та розташування кожного об’єкта, рівень виконуваних задач та необ¬хідну ква¬ліфікаційну пі¬дготовку працівни¬ків охорони та інших служб;
 • наявність на території ДПСЗ підрозділу відділу митного оформлення «Спеціалізований» Київської міської митниці Державної міграційної служби України, що дозволяє приймати, обробляти та доставляти до клієнтів міжнародні відправлення.

Ми завжди раді бачити Вас серед наших клієнтів.