Державне підприємство спеціального зв'язку
Київ пл. Вокзальна, 3

Строки зберігання відправлень спецзв'зку

 

1. У разі неможливості вручення адресатам відправлення зберігаються у ПСЗ місця призначення протягом одного місяця з дня їх надходження.
За письмовою заявою відправника або адресата, за окрему плату згідно із встановленими тарифами, строк зберігання може бути продовжений до двох місяців.

2. Відправлення першочергово повертаються ПСЗ відправнику у разі його письмової заяви, письмової відмови адресата від одержання чи закінчення встановленого строку зберігання.
Відправлення першочергово повертаються також у разі неможливості вручити їх через неправильно зазначену адресу або її відсутність (змита, відірвана чи пошкоджена в інший спосіб) та з інших причин, які не дають змоги ПСЗ виконати обов’язки щодо надання послуг спеціального зв’язку.

3. Відправлення за заявою відправника або адресата можуть бути доставлені на іншу адресу за окрему плату згідно із встановленими тарифами.

4. Не вручені одержувачам або відправникам відправлення зберігаються ПСЗ протягом шести місяців з дня прийняття. Протягом зазначеного строку відправник/адресат може звернутися до ПСЗ щодо одержання такого відправлення.

5. Після закінчення шестимісячного терміну з дня прийняття не вручені відправлення підлягають розкриттю у порядку, визначеному уповноваженим центральним органом виконавчої влади у галузі зв’язку.