Державне підприємство спеціального зв'язку
Київ пл. Вокзальна, 3

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані

За якою формою та як подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?
 
На кого поширюється дія вимог ст. 52 Закону про подання повідомлення про суттєві зміни в майновому стані?
 
З якого часу суб’єкт декларування більше не зобов’язаний подавати повідомлення про суттєві зміни у майновому стані?
 
Чи необхідно відображати інформацію, яка була зазначена в повідомленні про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування, у декларації такого суб’єкта декларування?
 
Яке поняття доходу і видатку застосовується при повідомленні суб’єктами декларування про суттєві зміни в майновому стані – одноразовий чи сукупний?
 
Чи подається повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування, які виникають унаслідок отримання подарунку?
 
Чи подається повідомлення про суттєві зміни у майновому стані суб’єкта декларування у разі отримання спадщини, подарунка, приватизації нерухомого майна, вартість яких не відома?
 
Скільки повідомлень про суттєві зміни у майновому стані необхідно подати суб’єкту декларування у разі здійснення видатку на суму, яка перевищує 50 ПМ, внаслідок якого набуто право на майно, вартість якого перевищує 50 ПМ?
 
Коли при передачі іншій особі грошових коштів чи майна подається повідомлення про суттєві зміни у майновому стані?
 
Чи подається повідомлення про суттєві зміни у майновому стані в разі викрадення майна?
 
Коли у суб’єкта декларування виникає обов’язок подати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у зв’язку з отриманням доходу від реалізації рухомого або нерухомого майна, яке відчужується третьою особою на підставі довіреності?