Державне підприємство спеціального зв'язку
Київ пл. Вокзальна, 3

Повідомити про корупцію

У цьому розділі офіційного вебсайту Державного підприємства спеціального зв'язку (далі - Підприємство) Ви можете подати повідомлення про можливі факти вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, іншого порушення Закону України «Про запобігання корупції», інформація в якому стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені, а також підкріплене доказами, щодо працівників Підприємства. 

 

Повідомлення про порушення вимог Закону «Про запобігання корупції» може бути здійснене працівником Підприємства без зазначення авторства (анонімно). 

Вимоги до анонімних повідомлень про порушення вимог Закону «Про запобігання корупції» та порядок їх розгляду визначаються цим Законом. Анонімне повідомлення про порушення вимог Закону «Про запобігання корупції» підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені. 

 

Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством. 

 

Відповідно до статті 53 Закону України «Про запобігання корупції» особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави. 

 

Повідомити про корупційне правопорушення можливо: 

електронною поштою на адресу: anti-corruption@dpsz.ua; 

адреса для листування: плВокзальна, буд. 3, м. Київ, 01032 (зразок повідомлення за посиланням). 

 

Також повідомити про корупційне правопорушення можливо на офіційному вебсайті Підприємства за посиланням.