Державне підприємство спеціального зв'язку
Київ пл. Вокзальна, 3

З 01 січня 2021 Державне підприємство спеціально зв’язку поновлює надання послуг з пересилання відправлень закордон.

Що ми пропонуємо:

-        Стислі строки доставки в 216 країни світу

-        Доставлення за тарифами, які нижче ніж у світових лідерів DHL, FedEx, TNT та інш.

-        Прийом відправлень кур’єром за вашою адресою

-        Спеціальні види надійного пакування для максимальної схоронності вашого відправлення

-        Професійне консультування щодо відправлення будь-яких вкладень закордон

 

Список країн до яких ми здійснюємо доставлення та за якими строками ви можете ознайомитись за посиланням (http://dpsz.ua/pages/Kraini-ta-stroki)

Перед відправкою вашої посилки закордон переконайтеся, що ваше вкладення не заборонене до пересилання міжнародною єкспрес-поштою.
З переліком вкладень заборонених до пересилання ви можете ознайомитись за посиланням. (http://dpsz.ua/pages/Zaboroneni-vkladennja)
 

Обмеження щодо ваги та розмірів відправлення описані в цьому розділі: (http://dpsz.ua/pages/Obmezhennja-rozmiriv-i-vagi)

В деяких країнах можуть нараховуватись митні платежі в залежності від митної вартості вкладень. Список країн та межі вартості приведені в цьому розділі (http://dpsz.ua/pages/Mitni-obmezhennja)

Зі списком супровідних документів які необхідні для міжнародного відправлення можна ознайомитися тут. (http://dpsz.ua/pages/Neobhidni-dokumenti)

Послідовність дій, які необхідно здійснити для відправлення із нашого відділення або через виклик кур’єра описана в цьому розділі (http://dpsz.ua/pages/JAk-vidpraviti)