Державне підприємство спеціального зв'язку
Київ пл. Вокзальна, 3

Фактори ризику

 

Діяльність Державного підприємства спеціального зв’язку у всіх її формах пов'язана з численними ризиками, ступінь впливу яких на результати цієї діяльності  істотно зростає особливо в останній час.

Зростання впливу фінансових ризиків  на результати господарської діяльності підприємства викликане нестабільністю зовнішнього середовища, на яке ДПСЗ не може вплинути: економічна ситуація в країні, політична ситуація  (воєнні дії, цивільні заворушення тощо), мінливість кон'юнктури фінансового ринку та низка інших факторів.

З метою уникнення внутрішніх ризиків (ризиків, обумовлених діяльністю самого підприємства) ДПСЗ приділяє особливу увагу вибору оптимальної маркетингової стратегії, направленої на поліпшення якості послуг, що надає підприємство.

Під час розвитку ринкових відносин в Україні безумовно  посилюється конкуренція. Рівень конкуренції в сегменті надання кур’єрських послуг досить високий. Щоб вижити за цих умов, ДПСЗ впроваджує нові послуги, здійснює гнучку тарифну політику та проводить інші заходи з метою утримання існуючих та залучення нових клієнтів.