Державне підприємство спеціального зв'язку
Київ пл. Вокзальна, 3

Порядок проведення розшуку відправлень EMS

 

Порядок проведення розшуку відправлень EMS

 1. Працівник приймає від відправника письмову заяву встановленої форми про розшук відправленого ним відправлення, повернення відправленого ним відправлення EMS, зміну адреси одержувача або самого одержувача. При поданні заяви відправник повинен пред’явити документ, що посвідчує особу, копію адресного ярлика, оригінал або завірену в установленому порядку копію розрахункового документа про прийняття відправлення EMS – касового чека, розрахункової квитанції тощо. Оплата за вищеназвані послуги стягується з відправника згідно "Тарифів на додаткові послуги Державного підприємства спеціального зв'язку".

 2. Працівник приймає претензії від відправників або адресатів у письмовій формі та обов’язково реєструє. Під час подання претензії заявник повинен пред’явити документ, що посвідчує особу. Одночасно відправник подає оригінал або копію розрахункового документа про прийняття відправлення EMS – касового чека, розрахункової квитанції тощо.

  Претензії можуть бути подані іншими особами за відповідною довіреністю відправників або адресатів (одержувачів), яка засвідчується в установленому законодавством порядку.

  Якщо відправник наполягає на поверненні відправлення, яке не вийшло за митний кордон України, працівник:

  • перевіряє наявність у клієнта оригіналу розрахункового документа про прийняття відправлення EMS – касового чека, розрахункової квитанції тощо;

  • приймає від відправника письмову заяву, із зазначенням його паспортних даних, про повернення відправлення та оплати за відправлення на ім'я керівника Державного підприємства спеціального зв´язку (вузла спеціального зв´язку).

  • у відповідності з видатковим касовим ордером (оформленого в бухгалтерії відповідним чином) проводить виплату вказаної суми. Видатковий касовий ордер здається до головної каси Державного підприємства спеціального зв´язку (вузла спеціального зв´язку).

 3. Права та обов’язки користувачів послуг EMS та відповідальність операторів поштового зв’язку зазначенні у Правилах надання послуг поштового зв’язку.