Державне підприємство спеціального зв'язку
Київ пл. Вокзальна, 3

Податкові

20.01.2015

 

До уваги клієнтів!


           Повідомляємо, що Законом України від 31.07.2014 №1621-VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та  інших законодавчих актів України» внесено ряд змін до Податкового кодексу України, зокрема з 1 січня 2015 року всі податкові накладні повинні надаватися тільки в електронному вигляді.

          У зв’язку з цим, Державне підприємство спеціального зв’язку  повідомляє, що для видачі податкових накладних в   електронній формі  буде використовуватися програмне забезпечення «M.E.Doc IS».

          Для збереження права на податковий кредит, необхідно перевірити правильність реквізитів в податкових накладних, що надавалися Державним підприємством спеціального зв’язку  до 01 грудня 2014 року.

          У разі виявлення некоректних реквізитів просимо Вас письмово повідомити про це, разом з наданням належним чином завірених копій документів (свідоцтва платника ПДВ або витяг з реєстру платників ПДВ).

         Наголошуємо, що податкові накладні, які містять неправильні реквізити (з вини клієнта), не можуть бути змінені після її реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних.

        У разі  надання  послуг за готівку , замовлення податкових накладних проводиться тільки в день оплати на вимогу покупця  послуг за умови надання копій розрахункових документів, а також реєстраційних даних платника ПДВ.

юридична  особа:
повне найменування :

ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ
скорочене найменування :  ДПСЗ 
код ЄДРПОУ 24366929
адреса 01032,  м. Київ,  Вокзальна площа, буд. 3
ІПН 243669226656